سرم رفع شوره موهای چرب متیتا

52,000
خرید
0

این دست از شوره ها به صورت ذرات چربی به پوست سر چسبیده و جدا کردن آنها سخت تر می باشد ، شکل آنها ذرات کوچک تر از پوست مرده سر ، گرد تر و کمی زرد رنگ هستند و بیشتر کسانی که به این نوع شوره دچار می‌شوند موهای چربی دارند . در بیشتر موارد سبب خارش زیادی می‌شوند و اغلب نشانی از ریزش مو می باشند و با توجه به این نکته از خارش سر در شوره چرب باید  پرهیز شود .

علت ایجاد شوره چرب :

  1. اختلال در سیستم هورمونی

  2. تغذیه نامناسب و ناهماهنگ

  3. مصرف دخانیات

  4. کم کاری کبد و عدم تولید حرارت مورد نیاز بدن که موجب چرب شدن پوست می شود.

  5. چربی بیش از اندازه پوست سر

ترکیبات :

گیاهان بکار رفته در فرمول این محصول شامل بید پشت نقره ایی ، صمغ مصطکی ، گیاه دم اسب می باشد .ترکیب این گیاهان باعث کنترل چربی پوست شده و از گشاد شدن منافذ و شدت یافتن چربی پوست جلوگیری می کند و باعث از بین رفتن خارش و قرمزی پوست سر ناشی از التهاب بوجود آمده می شود .

صمغ مصطکی :

جلوگیری از شدت خارش

بید پشت نقره ایی :

جهت کنترل چربی و خشکی پوست

گیاه دم اسب :

از بین بردن زخمها و التهاب و قرمزی پوست

نحوه مصرف:

از بابت مصرف این محصول شما نیاز به تغییر و یا استفاده خاصی از انواع شامپو ها ندارید فقط کافیست به صورت قبل سر خود را با همان شامپوی معمولی که استفاده می کردید شستشو دهید و آبکشی نموده و بعد از استحمکام کل پوست سر را به این محلول آغشته و حدود 1 الی 2 دقیقه ماساژ دهید .

شما بعد از مدت یک هفته از اولین استفاده تاثیرات این محلول را مشاهد می نمایید و در عرض دو ماه به صورت کامل از این مشکل رهایی می یابید . در صورتی که احساس نمودید هنوز شوره سر به صورت کامل درمان نشده است توصیه می شود که یک دوره یکماهه نیز مجددا استفاده گردد .

نکته 1 : در صورت طولانی مدت شدن مشاهده شوره سر باید آنرا جدی گرفته و به پزشک مراجعه کرد زیرا پوست سر در این شرایط می‌تواند میزبان بسیاری از باکتریها و قارچها شود .

نکته 2 : یکی از عوامل بسیار مهم در ریزش مو چرب بودن پوست سر می باشد که همزمان با ایجاد شوره چرب ریزش مو نیز دیده می شود .

مزایا :

  • رفع سریع چربی پوست و شوره چرب سر

  • دارای عصاره بید جهت رفع و کنترل چربی پوست سطح سر

  • بهره گیری از مواد مؤثره گیاهی با اثرات ضد قارچی

  • رفع خارش، التهاب و قرمزی پوست سر

  • نرمی و لطافت مو ها چرب بعد از استحمام

سرم رفع شوره موهای چرب متیتا
سرم رفع شوره موهای چرب متیتا