محلول ضد شوره مو خشک

33,000
خرید
0

ضد شوره موهای خشک :

این دست از شوره‌ها قابل دیدن و به شکل لایه‌هایی از پوست سر می‌باشند. سفید ، مسطح ، و به آسانی جدا شونده هستند. بیشتر کسانی که به این نوع شوره دچار می‌شوند پوست سرخشکی دارند. در بیشتر موارد سبب خارش آزار دهنده‌ای می‌شوند و خاراندن آن روند افزایش و تکثیرشان را تندتر می‌کند . همچنین خارش آنها سبب ملتهب شدن پوست سر و تلاش بیشتر پوست برای نوسازی و درنتیجه افزایش شوره می‌شود.

 

علل ایجاد شوره خشک

  1. اختلال در سیستم هورمونی

  2. تغذیه نامناسب و ناهماهنگ

  3. مصرف دخانیات

  4. کامل نبودن شستشوی سر و باقیمانده مواد شودنده بر روی پوست سر

  5. خشکی بیش از اندازه پوست سر

ترکیبات :

گیاهان بکار رفته در فرمول این محصول شامل بید پشت نقره ایی ، صمغ مصطکی ، گیاه دم اسب می باشد. ترکیب این گیاهان باعث کنترل خشکی پوست شده و از لایه لایه شدن پوست و شدت یافتن پوستهای مرده سر جلو گیری می کند و باعث از بین رفتن خارش و قرمزی پوست سر ناشی از التهاب بوجود آمده می شود.

صمغ مصطکی :

جلوگیری از شدت خارش و شامل مواد رزینی ماستی سین ، ماسیتک اسید ، ماستیکو رزن و همینطور یک نگهدارنده طبیعی فوق العاده است ( پرزرواتیو ) و نیز ضد قارچ و ضد باکتری ، قابض و محافظ سلولی است .

بید پشت نقره ایی :

جهت کنترل چربی و خشکی پوست به واسطه وجود مواد موثره گلیکوزیدهای فنلی ازجمله د-سالیسین ، سالیکورتین ، ایزو سالی پورپزید ، پی سه این و . . .

گیاه دم اسب :

از بین بردن زخمها و التهاب ، قرمزی پوست و به واسطه سیلیکون باعث درخشندگی مو می شود.

گلیسیرین :

علاوه بر توانایی باز گرداندن رطوبت مو ها و پوست سر ، برای رشد موها نیز مفید است . با استفاده از گلیسیرین می توان موهای خشک ، فر و شکننده را نرم کرد .

نحوه مصرف:

در  مصرف این محصول شما نیاز به تغییر و یا استفاده خاصی از انواع شامپو ها ندارید فقط کافیست به صورت قبل سر خود را با همان شامپوی معمولی که استفاده می کردید شستشو دهید و آبکشی نموده و بعد از استحمکام کل پوست سر را به این محلول آغشته و حدود 1 الی 2 دقیقه ماساژ دهید .

شما بعد از مدت یک هفته از اولین استفاده تاثیرات این محلول را مشاهد می نمایید و در عرض دو ماه به صورت کامل از این مشکل رهایی میابید . در صورتی که احساس نمودید هنوز شوره سر به صورت کامل درمان نشده است توصیه می شود که یک دوره یک ماهه نیز مجددا استفاده گردد .

مزایا:

  • رفع سریع پوسته ریزی و شوره خشک سر

  • دارای عصاره بید جهت رفع پوسته های مرده سطح پوست سر

  • بهره گیری از مواد مؤثره گیاهی با اثرات ضد قارچی

  • رفع خارش، التهاب و قرمزی پوست سر

  • نرمی و لطافت مو ها خشک بعد از استحمام

محلول ضد شوره مو خشک
محلول ضد شوره مو خشک