شیوه های پرداخت

فروشگاه Jootan فعال در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی با منشاء گیاهی خدماتی نوین، جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است.

پرداخت به صورت اینترنتی

کاربر محترم شما می توانید پس از انتخاب کالا و افزودن آن به سبد خرید با انتخاب گزینه پرداخت به صورت اینترنتی و با همراه داشتن اطلاعات کارت بانکی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای شما محسوب می شود.
پس از پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین پیامکی مبنی بر (سپاس از خرید شما کد پیگیری 10 رقمی) به شماره همراهی که قبلاً در قسمت ثبت نام وارد نموده اید ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش به همکاران ما نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله بسته بندی و ارسال می شود.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران خواهد شد.

نحوه پرداخت به صورت اینترنتی

پس از انتخاب اجناس در سایت می توانید با همراه داشتن:

شماره 16 رقمی روی کارت بانکی

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت که لازم است آن را قبلاً فعال نموده باشید

cvv2 (یک کد 3 یا 4 رقمی است که روی کارت بانکی درج می شود)

و تاریخ انقضاء کارت بانکی، مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است ارسال کالا به آدرس ثبت شده توسط شما در سایت انجام می گیرد.

پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان

این مورد در حال حاضر فقط برای مشتریان شهر تهران که به صورت تلفنی ثبت سفارش کرده و ارزش سفارش آنها بالای 150.000 تومان می باشد امکان پذیر می باشد .

توجه:

برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
به دلیل بروز احتمالی مشکلات و قوانین ساختمان ها، همکاران ما موظف به تحویل کالا جلوی درب اصلی ساختمان می باشند.
ضمناً به هیچ عنوان تسویه مبلغ فاکتور به صورت نقدی صورت نمی گیرد.
تحویل اجناس سفارش داده شده توسط شما مشتری گرامی در اماکن عمومی همچون کافی نت، هتل، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، قابل استناد و دقیق باشد.
فروشگاه Jootan با تمام توان و در صورت امکان کالاهای ارسال شده را بررسی و بعد از اطمینان از سلامت فیزیکی، ترخیص کالا را از انبار انجام می دهد در زمان ارسال و جا به جایی احتمال بروز هرگونه مشکلی وجود دارد بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط سفارش دهنده از مامور ارسال کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود مشتری موظف است کالای دریافتی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند در غیر این صورت کالای تحویل داده شده از طرف فروشگاه برایتو سالم تلقی شده که این موضوع هرگونه حقی را از طرف مشتری بابت پیگیری و مرجوعی کالا سلب می نماید