تخفیفات

فروشگاه Jootan فعال در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی با منشاء گیاهی خدماتی نوین، جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است.

انتخاب کالا از قسمت فروش ویژه

در صفحه اصلی، اجناس با دسته بندی مشخص انتخاب و نمایش داده شده که دارای برچسب درصد تخفیف می باشند.
همکاران ما در قسمت پشتیبانی وب سایت روزانه این کالاها را به روز می کنند. اجناس پر مصرفی که بیشترین نیاز شما را در بر می گیرند همواره در اولویت هستند.
شما می توانید با انتخاب کالا از داخل صفحه اصلی از تخفیف های در نظر گرفته شده بهره مند شوید. این خدمت ارائه شده از طرف فروشگاه Jootan به پاس همراهی شما عزیزان می باشد.

استفاده از کد تخفیف

بعد از انتخاب کالا در سایت و افزودن آن به سبد خرید قسمتی به عنوان کد تخفیف را مشاهده خواهید کرد. با وارد کردن کد تخفیف و زدن گزینه ثبت، می توانید درصد تخفیف مشخصی را دریافت نمایید.

تخفیف در خریدهای بالای ۷۰.۰۰۰ و ۱۵۰.۰۰۰تومان

تمامی تخفیفات این فروشگاه برای مشتریان محترم طبق میزان خرید آنها محاسبه می گردد و مبالغ متغیر در جمع فاکتور شما میزان تخفیفات متغیری را می طلبد.
در صورتی که مبلغ فاکتور شما بیش از ۷۰.۰۰۰ تومان می باشد علاوه بر میزان متغیر درصد های تخفیف از کل مبلغ فاکتور نیز ۱۰.۰۰۰ تومان مجدد کسر می گردد ، همچنین در خرید های بالای ۱۵۰.۰۰۰ تومان هزینه حمل به هر نقطه حتی روش اکسپرس رایگان می گردد .
همکاران ما در واحد فروش با استفاده از روش های مختلف از قبیل دادن کد تخفیف و غیره تخفیفات لازم را بر روی سفارش های شما اعمال می کنند.