زمان و نحوه ارسال سفارش

فروشگاه Jootan فعال در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی با منشاء گیاهی خدماتی نوین، جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است.

ارسال کالا به دو روش انجام می گیرد

  1. ارسال عادی (از طریق پست پیشتاز) : یک روز بعد از ثبت سفارش کالا که ظرف مدت 24 الی 72 ساعت کاری از طریق پست بدست شما خواهد رسید .
  2. ارسال اکسپرس (از طریق پست سفارشی) : یک روز از ثبت سفارش کالا ظرف مدت 48 ساعت کاری از طریق پست به دست شما خواهد رسید .

ارسال رایگان در تهران و سایر استان ها

کلیه سفارش ها که ارزش آن بالای 200.000 تومان باشد به صورت رایگان به تمام نقاط کشور ارسال می گردد. این خدمت ارائه شده از طرف مجموعه برای قدردانی از حسن انتخاب شما می باشد .

هزینه ارسال اکسپرس در تهران

تمامی سفارش هایی که به صورت عادی ارسال می شود شامل هزینه 18.000 تومانی می باشد .
هزینه ارسال اکسپرس در کلیه مناطق استان تهران به میزان هر فاکتور 25.000 تومان می باشد .

رویه ارسال کالا به شهرستان

ارسال سفارشات به روش ارسال عادی به شهرستان فقط از طریق پست انجام می گردد و هزینه ارسال به مشتری 24.000 تومان می باشد .

ارسال سفارشات به روش ارسال اکسپرس به شهرستان فقط از طریق ارسال سفارشی پست صورت می پذیرد که هزینه ارسال آن 30.000 تومان می باشد .

نحوه پرداخت هزینه ارسال اجناس به شهرستان

ارسال سفارشات به شهرستان فقط در صورت تسویه کامل با پرداخت آنلاین در وب سایت Jootan امکان پذیر است.

برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

سفارش ها قبل از ارسال بررسی شده و پس از اطمینان از سلامت فیزیکی، ترخیص کالا انجام می شود. در زمان ارسال و جا به جایی احتمال بروز هرگونه مشکلی وجود دارد. از این رو تحویل گرفتن کالا توسط سفارش دهنده از مامور ارسال کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. مشتری موظف است کالای دریافتی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل از تحویل گرفتن آن خودداری کند. در غیر این صورت کالای تحویل داده شده از طرف فروشگاه Jootan سالم تلقی می شود. در نتیجه فروشگاه، هرگونه حقی را از طرف مشتری بابت پیگیری و مرجوعی کالا سلب می نماید.